Hotel Francis Palace se pro Vás znovu otevře 28. června 2020.
Rezervujte si svůj pobyt již dnes!

Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Úvod > Léčebné procedury > Vodoléčba

Hotel Reza

Vodoléčba


Perličková koupel

Při perličkové koupeli se teplota vody pohybuje mezi 34-36 °C. Tato teplota způsobuje uvolnění těla, duše a zvyšuje diurézu. Do vody je pod tlakem 0,15 MPa vháněn vzduch, vznikají tak bublinky, které lehce masírují kůži. Tato koupel se doporučuje hlavně u poruch spánku, neurologických onemocnění a onemocnění pohybového aparátu, včetně bolestivých syndromů páteře. Perličková koupel snižuje svalový tonus a psychické napětí, dobrý efekt má u léčby jizev a klimakterických obtíží.


Vířivá koupel

Jedná se o celotělovou koupel, jejíž teplota se pohybuje mezi 36-38 °C. Díky cirkulaci proudů vody a vzduchu dochází k masáži, při níž se zlepšuje prokrvení končetin, zlepšuje se látková výměna a jsou stimulovány kožní buňky. Vířivá koupel pomáhá při lymfatických otocích, revmatologických onemocněních a poúrazových stavech. Dobře je také snášena při svalových atrofiích, periferních obrnách a při diabetu.


Kneippův chodník

Procedura se skládá ze dvou malých bazénků naplněných horkou a studenou vodou. Klient střídá nožní koupel v bazéncích. V jednom bazénku je voda o teplotě asi 40 °C, ve druhém voda o teplotě asi 12 °C. Kneippův chodník masíruje plosky noh díky malým oblázkům na dně bazénku, prokrvuje nohy, zvyšuje odolnost organismu.


Přídavná rašelinová koupel

Rašelinu, kterou používáme jako přísadu do koupelí, pochází z františkolázeňské oblasti. Jedná se o sirno-železitou rašelinu s hlavní složkou rákosiny. Rašelina se přidává do minerální vody Erika. Během koupele dochází k prohřátí celého organismu. Po lázni se zlepšuje hybnost a klient se cítí příjemně uvolněný. Účinek rašelinové přídavné koupele je též analgetický, baktericidní a virucidní.


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Akční pobyty - LÉTO 2020

Hotel Reza Hotel Reza Hotel Reza Hotel Reza

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

Hotel Reza
Americká 47
351 01 Františkovy Lázně
Česká Republika

Telefon: +420 354 544 111
E-mail: rezervace@hotelreza.cz

Podmínky užití
Prohlášení o přístupnosti
Zásady ochrany osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz

2009 – 2020 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ