Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Úvod > Léčebné procedury > MLS Laserová terapie

Léčba covidového zápalu plic

Vysokovýkonný MLS laser účinně podporuje obnovu funkcí, které byly ohroženy operací nebo jiným poškozením.
Covidoví pacienti, kteří již léčbou prošli, hlásí výrazné zlepšení dýchání a jejich slova potvrzují první data z českých nemocnic. Vysokovýkonný MLS laser urychluje hojení a umožňuje rychlejší návrat do normálního života. Rychlým a účinným způsobem, s krátkými časy ošetření.
U mnoha pacientů jsou zřejmé účinky od prvního ošetření a vědecké studie ukázaly, že mezi 4 a 5 aplikacemi dochází k poklesu bolestivosti nejméně o 50%, společně s obnovením kloubních funkcí.


MLS-Laserová terapie

Být opět aktivní.

Díky přístrojům pro MLS® laserovou terapii, můžete rychle překonat akutní fázi bolesti s dlouhodobým účinkem, zkvalitnit svůj život a vrátit se brzy do běžných každodenních činností, jako je práce, sportovní a společenský život.
Ve skutečnosti MLS® laserová terapie nejen může pomoci překonat bolestivé příznaky typické pro nemoc pohybového ústrojí, ale současně představuje cenný nástroj pro rehabilitaci, neboť účinně podporuje obnovu funkcí, které byly ohroženy operací nebo jiným poškozením.

Rychlým a účinným způsobem.

 • Krátké časy ošetření
 • od 3 do 10 minut.

 • Nižší počet ošetření
 • u mnoha pacientů jsou zřejmé účinky od prvního ošetření a vědecké studie ukázaly, že mezi 4 a 5 aplikací dochází k pokles bolestivosti nejméně o 50%, společně s obnovením kloubních funkcí.

 • Současné působení na trojici problémů: bolest-zánět-otok.


  Další fotografie

  Další fotografie »


  Další informace

 • Kontaktní formulář

  Leave this empty:

  Sociální sítě

  Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
  HolidayCheck.cz
   


  Kudyznudy.cz - tipy na výlet

  2009 – 2022 © Hotel Reza |

  Webmaster: Zero-CZ