Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Úvod > Akční pobyty > Covid informace

Nástup na pobyt od 11. 5. 2021

Usnesení vlády ze dne 10. 5. 2021

Vážení hosté,
na základě usnesení Vlády ČR ze dne 10. 5. 2021 je možné SAMOPLÁTECKOU lázeňskou léčebně rehabilitační péči poskytovat pacientovi:

1. který absolvoval nejdéle 48 hodin přede dnem nástupu POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

2. který absolvoval nejdéle před 7 dny laboratorní vyšetření PCR testem na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem, nebo

3. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace a od prvního pozitivního antigenního testu nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní. přičemž se jedná o pacienta, který je občanem České republiky, občanem Evropské unie nebo držitelem platného dlouhodobého víza nebo průkazu o povolení k dlouhodobému, přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky vydaných Českou republikou, nebo

4. kterému byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.


Nástup na pobyt od 10. 5. 2021

Usnesení vlády ze dne 6. 5. 2021

Vážení hosté,
na základě usnesení Vlády ČR ze dne 6. 5. 2021 je možné SAMOPLÁTECKOU lázeňskou léčebně rehabilitační péči poskytovat pacientovi,
1. který absolvoval nejdéle před 7 dny laboratorní vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem, nebo
2. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace a od prvního pozitivního antigenního testu nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní. přičemž se jedná o pacienta, který je občanem České republiky, občanem Evropské unie nebo držitelem platného dlouhodobého víza nebo průkazu o povolení k dlouhodobému, přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky vydaných Českou republikou, nebo
3. kterému byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.


Nástup na pobyt od 10. 5. 2021

Usnesení vlády ze dne 3. 5. 2021

Vážení hosté,
na základě usnesení Vlády ČR ze dne 3. 5. 2021 je možné SAMOPLÁTECKOU lázeňskou léčebně rehabilitační péči poskytovat pacientovi, který prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace a od prvního pozitivního antigenního testu nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní. přičemž se jedná o pacienta, který je občanem České republiky, občanem Evropské unie nebo držitelem platného dlouhodobého víza nebo průkazu o povolení k dlouhodobému, přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky vydaných Českou republikou, Je možné také SAMOPLÁTECKOU lázeňskou léčebně rehabilitační péči poskytovat pacientovi, kterému byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.


Důležité upozornění
- nástup na pobyt od 3. 5. 2021

Vážení hosté,
na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26. 4. 2021 je možné lázeňskou léčebně rehabilitační péči poskytovat pacientovi, který prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u něj doba nařízení izolace a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.


Usnesení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021

Vážení klienti,
bohužel Vám musíme oznámit, že na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021,
s účinností od 1. 3. 2021, které omezuje provoz poskytovatelů lázeňské léčebné rehabilitační péče, není nadále možné poskytovat léčebně rehabilitační péči klientům samoplátcům.
Aktuálně toto usnesení Vlády ČR platí do 21. 3. 2021.

Všechny naše klienty, kteří mají již rezervaci v termínu do 21. 3. 2021, prosíme o kontaktování naší recepce na e-mailové adrese: rezervace@hotelreza.cz

Rádi Vám termín přesuneme na pozdější datum. Ceny u již potvrzených rezervací garantujeme do konce května - 31. 5. 2021.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou u nás v hotelu, hned jak to bude možné.

Kolektiv hotelu Reza


Důležité upozornění
- nástup na pobyt po 11.2. 2021

Vážení hosté,
vzhledem k častým dotazům s ohledem na zítřejší uzavření kraje si Vás dovolujeme informovat, že na léčebný pobyt se uzavření nevztahuje a lze ho absolvovat, viz vyjádření z ministerstva zdravotnictví:

„Podle sdělení právního odboru je poskytování lázeňské léčebně rehabilitační péče v souladu s vydaným krizovým opatřením a podmínkami v něm uvedených. Toto nemění nic na tom, že taková cesta bude muset být prokázána kontrolujícím orgánům před vstupem na uvedené území.“

Hotel bude v provozu bez omezení, veškeré služby jako je bazén, whirlpool, sauny, restaurace i léčebné procedury jsou provozovány bez omezení.

Z tohoto důvodu jsou Vaše rezervace platné a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Je potřeba mít od nás potvrzení o léčebném pobytu, které Vám samozřejmě rádi vystavíme a zašleme ve formátu PDF. Pro toto potvrzení potřebujeme od Vás zaslat ještě nějaké doplňující údaje, v potvrzení musí být uvedeno: Jméno, příjmení, datum narození a adresa trvalého bydliště.

V PŘÍPADĚ PLÁNOVANÉHO PŘÍJEZDU PROSÍME O ZASLÁNÍ TĚCHTO ÚDAJŮ (POKUD JSTE JE JIŽ NEZASÍLALI) A MY VÁM OBRATEM ZAŠLEME POTVRZENÍ.

Dále je potřeba nosit ve veřejných vnitřních prostorech chirurgické roušky (zdravotnické, jednorázové) nebo respirátor. Domácí šité roušky jsou bohužel zakázané. Jednorázovou roušku Vám rádi poskytneme i na hotelu.

Samozřejmě chápeme, že situace není příznivá a pokud máte z pobytu obavy, rádi se s Vámi dohodneme na nějakém alternativním termínu, popř. zrušení rezervace zdarma.
Chceme se Vás ale ubezpečit, že všechna hygienická pravidla jsou v hotelu striktně dodržována, zaměstnanci jsou pravidelně testování a všichni hosté podstupují vstupní prohlídku. Z těchto důvodů u nás není znám žádný pozitivní případ nákazy.

ZÁROVEŇ TAKÉ DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME VYUŽÍT MOŽNOST ANTIGENNÍHO TESTOVÁNÍ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY A DORAZIT S NEGATIVNÍM VÝSLEDKEM. POKUD TO PRO VÁS NENÍ ČASOVĚ MOŽNÉ, RÁDI VÁS OTESTUJEME NA HOTELU A TO POUZE ZA POLOVIČNÍ NÁKLADY NA TEST 100,-Kč / OSOBA.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Děkujeme.


Usnesení - pobyty po 27. 12. 2020

V návaznosti na příslušná usnesení vlády upravující krizová opatření (zejména ÚV č. 1376 ze dne 23. 12. 2020) mohou lázeňská zařízení nadále poskytovat tzv. „samoplátecké“ lázeňské léčebně rehabilitační pobyty, a to i ode dne 27. 12. 2020, kdy začal platit pátý stupeň protiepidemického systému. Na uvedené pobyty lze stále využít slevové vouchery, které si klienti mohou vygenerovat na stránkách Kudy z nudy


Analýza bezpečnosti pobytu

Bezpečnostní opatření jsou nastavena na nejvyšší možné úrovni tak, aby bylo chráněno zdraví všech hostů i personálu. Splňujeme všechna přísná hygienická opatření.
Analýza bezpečnosti pobytu dle Doc. MUDr. Rastislava Maďara, Ph.D., MBA, FRCPS


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Kontaktní formulář

Leave this empty:

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz
 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

2009 – 2021 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ