Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně
Hotel Reza

Hotel Reza ve Františkových Lázních

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády.

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu a poruch pohybového ústrojí.

Ve Františkových Lázních vyvěrá 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502.


Hotel Reza

Františkolázeňská tradice a luxus

V roce 2003 byla tato historická budova kompletně zrekonstruována a další rozsáhlou proměnou prošla na sklonku roku 2009. I po rekonstrukci si zachovala svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního lázeňského centra, které nabízí hostům veškerý komfort.

V hotelu je k dispozici 40 elegantně a komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů a trezor. Jeden pokoj je vhodný pro tělesně postižené.


Fotografie

Další fotografie »


Další informaceZVÝHODNĚNÉ UBYTOVÁNÍ
ve Františkových Lázních

- s polopenzí a 3 procedurami denně*
* kromě víkendů, svátků, příjezdového a odjezdového dne

     
  • 23. 11. 2021 – 19. 12. 2021
    POSLEDNÍ VOLNÉ KAPACITY S MOŽNOSTÍ ČERPÁNÍ STÁTNÍHO SLEVOVÉHO VOUCHERU min. 7 nocí. Cena za dvoulůžkový pokoj po odečtení státní slevy 10.900,–Kč+odpolední snack (polévka+salát) jako bonus k polopenzi Cena za jednolůžkový pokoj po odečtení státní slevy 7.550,–Kč + odpolední snack (polévka+salát) v ceně. Příjezdové dny neděle nebo úterý dle volné kapacity.

Jednolůžkový pokoj
příplatek 300,- Kč/osoba/noc


Moderní lázeňský hotel Francis Palace

Kontaktní formulář

Leave this empty:

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz
 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

2009 – 2021 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ