Hotel Reza Františkovy Lázně

Hotel Reza Františkovy Lázně

Covid informace

Vážení klienti, na základě usnesení Vlády ČR ze dne 24. 5. 2021 je možné SAMOPLÁTECKOU lázeňskou léčebně rehabilitační péči od 24. 5. 2021 poskytovat pacientovi, který je...
Více informací - Aktualizováno 24. 5. 2021


Hotel Reza

Hotel Reza ve Františkových Lázních

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády.

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.

Ve Františkových Lázních vyvěrá 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502.


Hotel Reza

Františkolázeňská tradice a luxus

V roce 2003 byla tato historická budova kompletně zrekonstruována a další rozsáhlou proměnou prošla na sklonku roku 2009. I po rekonstrukci si zachovala svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního lázeňského centra, které nabízí hostům veškerý komfort.

V hotelu je k dispozici 40 elegantně a komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů a trezor. Jeden pokoj je vhodný pro tělesně postižené.


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Zobrazit všechny akční pobytyModerní lázeňský hotel Francis Palace


ZVÝHODNĚNÉ UBYTOVÁNÍ
ve Františkových Lázních

- s polopenzí a 3 procedurami denně*
* kromě víkendů, svátků, příjezdového a odjezdového dne

     
  • 27. 6. 2021 – 4. 7. 2021
    LAST MINUTE NABÍDKA – vzhledem k tomu, že již nemůžeme přijímat státní slevové vouchery, připravili jsme pro Vás zvýhodněný pobyt včetně odpoledního snacku (polévka a salát) cena za osobu a den – dvoulůžkový pokoj 1.600,–Kč cena za osobu a den – jednolůžkový pokoj 1.800,–Kč Poslední dva volné pokoje

Jednolůžkový pokoj
příplatek 300,- Kč/osoba/noc


Kontaktní formulář

Leave this empty:

Sociální sítě

Facebook Twitter Flickr Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz
 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

2009 – 2021 © Hotel Reza |

Webmaster: Zero-CZ